Stručno usavršavanje certificiranih instalatera fotonaponskih sustava

POZIV NA STRUČNO USAVRŠAVANJE

CERTIFICIRANI INSTALATER FOTONAPONSKIH SUSTAVA

Pozivamo sve polaznike koji imaju izdan Certifikat za radove postavljanja fotonaponskih sustava na stručno usavršavanje instalatera fotonaponskih sustava.

Stručno usavršavanje održati će se dana 13. siječnja 2024. godine u Industrijsko–obrtničkoj školi, Slavonski Brod u trajanju od 8.00 sati do 16.00 sati.

Program stručnog usavršavanja provodi se sukladno Pravilniku o uvjetima i mjerilima za utvrđivanje sustava kvalitete usluga i radova za certificiranje instalatera obnovljivih izvora energije–fotonaponskih sustava (»Narodne novine« broj 56/15.).

Certificiranom instalateru fotonaponskih sustava koji će pohađati stručno usavršavanje Nositelj programa izdati će potvrdu o sudjelovanju na stručnom usavršavanju i unijeti podatke  u Registar certificiranih instalatera sustava obnovljivih izvora energije.

Kotizacija za stručno usavršavanje iznosi 80€.

Kotizaciju je potrebno uplatiti na IBAN račun broj: HR5723400091800012004, otvoren kod Privredne banke Zagreb, s pozivom na model: 64 7390–17771–661510.

Na stručno usavršavanje polaznici se mogu prijaviti do 5. siječnja 2024. godine.

Prijavu polaznici dostavljaju osobno u učeničkoj referadi škole, pismeno na adresu Industrijsko – obrtnička škola, Eugena Kumičića 55, 35000 Slavonski Brod ili putem elektroničke pošte škole: industrijskoobrtnickaskola@optinet.hr

Poziv na strucno usavrsavanje.pdf