ŠKOLSKA KNJIŽNICA

Školska knjižnica Industrijsko-obrtničke škole počela je s radom 1995. godine.

Sa stručnim knjižničarskim radom krenulo se odmah nakon nove godine, a za korisnike je knjižnica otvorena zvanično na Dan škole 29. travnja 1995. godine.

Prostor knjižnice je preuređen uz odobrenje i podršku Ministarstva prosvjete, grada Slavonskog Broda i Brodsko-posavske županije.

Nakon podjele s Tehničkom školom u našoj knjižnici ostalo je oko 1000 knjiga i nešto časopisa. Od tada fond knjižnice najvećim dijelom proširujemo vlastitom kupnjom.

Danas knjižnica broji oko 6300 svezaka knjiga i 20-ak naslova časopisa. Knjižnica je internetski priključak dobila 1997. godine u proljeće.

Korisnicima knjižnice stoji na raspolaganju čitaonica s 18 radnih mjesta, TV-prijemnik s videom i DVD-om i za sada jedno računalo s priključkom na Internet.

U prostoru knjižnice moguće je odigrati i koju partiju šaha.

Kralj    Kraljica   Top   Lovac   Skakač   Pješak

RADNO VRIJEME