Stranke

IZDAVANJE DUPLIKATA ILI PRIJEPISA SVJEDODŽBE

Obrascem Zahtjeva u privitku može se zatražiti izdavanje duplikata, prijepisa svjedodžbe.

Duplikat svjedodžbe izdaje se na obrascu koji je isti kao i obrazac originalne svjedodžbe, a ako škola više ne posjeduje originalni obrazac izdaje se prijepis ocjena na praznom papiru s podacima iz Matične knjige učenika, ovjeren od strane ravnatelja.

Zahtjev se podnosi u učeničkoj referadi za stranke svakim radnim danom u vremenu od 8:00 sati do 14:00 sati.

Na temelju Odluke Školskog odbora, KLASA: 003-06/22-01/08, URBROJ: 2178-1-16-05-22-5, od dana 22. prosinca 2022. godine, izrada duplikata ili prijepisa svjedodžbe naplaćuje se 15,00 po primjerku duplikata ili prijepisa (primjer uplatnice u privitku).

Sukladno Zakonu o općem upravnom postupku, duplikat se izdaje najkasnije u roku od 15 dana od dana podnošenja urednog zahtjeva.

Zahtjev za izdavanjem duplikata.docx