Filmovi
Man of Steel
Autor: Martina Sertić, 25. 10. 2013.

Supermana je utjelovio mlada nada Holywooda Henry Calvin, a uz njega su tu i njegov Kriptonski otac Jor-El kojega glumu Russell Crowe, a Zemaljskog oca Jonathana Kenta Kevin Costner.
Radnja filma počinje na Kriptonu pred njegovo uništenje, i Kal-El (Superman) bude prvo dijete rođeno prirodnim putem a ne preko nekog sustava za razmnožavanje . I isto kao u Transformerima Kriptonci su petljali oko jezgre planeta i tako ga doveli do uništenja.

Man of Steel 2 je već u planu, a u filmu ćemo vidjeti i Batmana ali redatelj razočarao Internet izborom glumca koji će odigrati ulogu Batmana, a to je Ben Affleck koji je sve razočarao svojom lošom glumom u Daredevilu. Priča se da će se u filmu pojaviti i Lex Lutor čija se zgrada mogla na sekundu vidjeti u filmu.

Priredio: Ivan Filipović, 3.e

Man_of_Steel_Recenzija.ppt (2.15 MB)