Prva mobilnost Eco-Edu 3
Autor: Davor Knežević, 11. 10. 2023.

Prva mobilnost u sklopu projekta Eco-Edu 3 održava se 9.-13. listopada 2023. u Argentanu, Francuska, gdje su naše tri nastavnice otišle na tečaj i pripremni posjet.

Tečaj je na temu obnovljivih izvora energije i ekologije, što obuhvaća sve sektore zanimanja u kojima naša škola djeluje.

Kako nam se broj učenika i nastavnika za praćenje rada svake godine povećava, raste i potreba za dobrim partnerima i dobrim programima koji će ostvariti naše ciljeve. Na pripremnom posjetu dogovorit će se mobilnosti učenika i nastavnika u sklopu naše Akreditacije i njenih ciljeva za ovu, ali i za iduće godine.

Na mobilnost su otišle Suzana Mihelčić, Marta Živatović i Marijana Zarožinski.