Olujno nevrijeme je nanijelo veliku štetu u našoj školi
Autor: Davor Knežević, 27. 7. 2023.

Ostali smo bez 550 m2 krova na jednoj zgradi Škole!
Olujno nevrijeme je nanijelo veliku štetu u našoj Industrijsko Obrtnička Škola Sb. Oko 55o m2 krova je odnešeno sa naše tzv. male zgrade. Zbog kiše je su stradali svi stropovi u 7 učionica , hodniku i sanitarnim čvorovima. Laminatni podovi su također gotovo neupotrebljivi, namještaj i oprema. Sami smo spasili što se spasiti dalo ( uglavnom računalna oprema ... ) ali stropove , zidove i podove ne možemo izmjestiti. Obratili smo se našem osnivaču Brodsko-posavskoj županiji. Došao je procjenitelj, sve je fotografirao pa čekamo da dođu izvođači radova kako bi sanirali krov, jer se očekuju i danas nove padaline. Obzirom da je veliki dio izvođača zauzet poslom, pozivam ih ovom prilikom da se jave u Županiju kako bi odradili ovu "HITNU INTERVENCIJU". Pozivam, također, Župana, njegovog zamjenika i predsjednika Skupštine Brodsko-posavske županije da svojim autoritetom djeluju i što prije utječu na izvođače kako bi se sanirao ovaj problem. Podsjećam samo da smo mi najveća srednja škola u Brodsko-posavskoj županiji ( odgajamo i obrazujemo preko 600 učenika). Hvala svima na razumijevanju.
Ravnatelj: Luka Mladinović, prof.el.

Može biti slika sljedećeg: bolnica

Opis fotografije nije dostupan.