Rezultati međužupanijskog natjecanja automnehaničara
Autor: Administrator , 19. 2. 2016.

Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod bila je domaćin međužupanijskog natjecanja u zanimanju automehaničar na kojem je sudjelovalo 23 učenika iz 13 gradova i 7 županija od Koprivničko-križevačke do Vukovarsko-srijemske.

Natjecanje je bilo podijeljeno u teoretski i praktični dio, a najbolji stječu pravo nastupa na državnoj smotri u Zadru.

Pobjednik natjecanja je Josip Bačić iz Industrijsko obrtničke škole Slavonski Brod koji je s gotovo maksimalnim brojem bodova osvojio prvo mjesto.

Drugoplasirani i trećeplasirani su Josip Begić iz Vinkovaca i Jurica Jagarinec iz Koprivnice.

Industrijsko – obrtničkoj školi Slavonski Brod natjecanje je priznanje za dobar rad i značajna ulaganja u stvaranje uvjeta u posljednjih 7 godina.

Izgrađen je novi prostor za praktikume, a učenici radi ne suvremenoj dijagnostičkoj opremi. Stoga ne čudi da se nakon obrazovnog programa i kvalitetne stručne prakse učenici nerijetko brže i lakše zapošljavaju.

BILTEN NATJECANJA

Iz medija: