Posjeta izložbi fotografija u Galeriji "Ružić".
Autor: Davor Knežević, 1. 4. 2021.

Danas su učenici 2.f i 3.f razreda zajedno sa profesoricom Martom Živatović posjetili izložbu fotografija u Galeriji "Ružić".

Izložba pod naslovom "Fotografijama kroz povijest i generacije" je postavljena povodom 100 godina metaloprerađivačke industrije u Slavonskom Brodu.

Na izloženim fotografijama učenici su vidjeli širok spektar proizvoda iz područja čeličnih konstrukcija, opreme, strojeva, vozila i montiranih objekata diljem Hrvatske i svijeta.

Učenici su ujedno fotografirali u tvrđavi, predivno uređenom brodskom Korzu te uz rijeku Savu. Obzirom na lijepo vrijeme, ova terenska nastava je osmišljena da uz praktičan rad učenici naše škole obiđu važnu izložbu kojim je tvornica"Đuro Đaković" obilježila veliku obljetnicu te kao uvod u nastavak suradnje i nove projekte za fotografe.