Nastavljen niz edukacija „Jačanje projektnog tima za uspješno učinkovito upravljanje i korištenje sredstava Europskih strukturnih i investicijskih fondova“
Autor: Davor Knežević, 30. 11. 2020.

U sklopu projekta RCK "Slavonika 5.1", UP.03.3.1.04.0018. putem ZOOM aplikacije  nastavljen je niz edukacija pod nazivom „Jačanje projektnog tima za uspješno učinkovito upravljanje i korištenje sredstava Europskih strukturnih i investicijskih fondova“.

Navedenu edukaciju vodi gđa Stefani Mikulec Perković, voditeljica Odsjeka za provedbu ITU mehanizma u Upravnom odjelu za EU fondove Grada Zadra.

Svrha navedenih radionica je jačanje kapaciteta članova za što kvalitetniju provedbu projekta, ali i jačanje konzorcija u koncipiranju budućih projektnih prijava (strateško planiranje, projektna logika, javna nabava, financijsko upravljanje, održivost ). Organizacija edukacije je sufinancirana u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., iz Europskog socijalnog fonda.