VRIJEDNA DONACIJA NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Davor Knežević, 6. 11. 2020.

Danas,  5. studenog 2020. tvrtka C Automobil Import Zagreb je donirala Citroën C5 našoj Industrijskoj-obrtničkoj školi u Slavonskom Brodu.

Donacija se sastoji se od vozila Citroën C5 1.6 HDi 115 S&S pripremljenog za odgoj i obrazovanje učenika u svim zanimanjima koja će se baviti održavanjem automobila.

Primopredaju je osobno obavio direktor, tvrtke C Automobil Import,  gospodin Tomislav Miletić, a ovom činu je nazočio i glavni prokurativ tvrtke CITROËN gospodin Hrvoje Grbac.

Ovom  prigodom direktor Miletić je izjavio: C Automobil Import društvo posluje u sastavu Grupe Emil Frey   i generalni je zastupnik marke Citroën u Republici Hrvatskoj, ovom donacijom pokazujemo društvenu odgovornost i osjetljivost za obrazovanje mladih generacija u području automobilske industrije. Budući da je marka Citroën poznata po inovativnom pristupu razvoju vozila, donacijom ovog vozila, učenicima će se omogućiti lakši uvid u nove suvremene tehnologije cestovnih motornih vozila.

A ravnatelj naše Škole Luka Mladinović je izjavio: Puno hvala tvrtki C Automobil Import na izuzetno vrijednoj donaciji, a donirano vozilo će koristiti učenicima automehatroničarima, autoelektričarima, automehaničarima, autolimarima i autolakirerima za simulaciju i otklanjanje kvarova na ovom vozilu. Ovaj će automobil upotpuniti mogućnosti rada učenika na različitim kompleksnim praktičnim zadacima. Rezultat toga će biti kompletan i stručno educiran majstor, odnosno, serviser u području automobilske industrije.

RADIO SLAVONIJA

SBTV