Izlet 2.L razreda u Osijek i posjet CISOK-u 3. L razreda
Autor: Davor Knežević, 14. 3. 2018.

U pratnji svog razrednika i socijalne pedagoginje, 2.L razred i pridruženi član iz 1. L  razreda su u utorak 13.3. otputovali na jednodnevni izlet u Osijek. Nakon obilaska najvažnijih gradskih znamenitosti, uslijedila je duga šetnja do gradskog Zoološkog vrta gdje smo uživali na toplim sunčevim zrakama jednako kao i budni stanovnici zoo-a!"

"Prošlu srijedu (3.7.2018.), naši maturanti iz 3.L razreda posjetili su CISOK gdje su im ljubazne savjetnice Gordana i Barbara održale radionicu s temom snalaženja na tržištu rada i vještina samopredstavljanja potrebnih kod traženja zaposlenja."